Saponát Rexafoamer

rexafoamer

Koncentrovaný čistící prostředek REXAFOAMER byl vyvinut za účelem odstraňování lokálních skvrn na textilních materiálech a kobercích. Je určen pro použití s adaptérem REXAFOAMER. Adaptér REXAFOAMER ve spojení s rozprašovačem vytváří z koncentrovaného čistícího prostředku REXAFOAMER SHAMPOO hustou čistící pěnu, která po několika minutách zmizí včetně odstraňované skvrny. Po vyschnutí takto ošetřeného místa se povrch vyklepe pomocí elektrického kartáče POWER NOOZLE nebo pomocí přídavného zařízení RAINBOWMATE. Tím se odstraní i poslední zbytky čistícího prostředku. Skvrny lze čistit pouze na materiálech, které čištění vodou připouštějí. Láhev koncentrátu obsahuje 0.996 litru koncentrovaného čistícího prostředku.

Cena na dotaz

Kód produktu: R-7312

Nejprodávanější zboží z naší nabídky

Fresh Air

Fresh Air

Fresh Air deodorant je koncentrovaný prostředek, jehož malé množství v nádobě na vodu RAINBOW velmi účinně a hlavně rychle odstraňuje veškeré nežádoucí pachy v domácnosti.Deodorant má zelenou barvu.

Cena na dotaz

Kód: R-7309

Detail produktu

Saponát Aqua Mate

aquamate

Koncentrovaný čistící prostředek AQUAMATE je určen pro použití s přídavným zařízením AQUAMATE při účinném čištění koberců.

Cena na dotaz

Kód: R-7306

Detail produktu

Saponát Clean Floor

Saponát Clean Floor

Koncentrovaný čistící prostředek na pevné povrchy je určen pro použití s přídavným zařízením SQUEEGE při čištění pevných povrchů jako jsou dlažby, kachlíky, linolea, okna apod. Koncentrát má oranžovou barvu.

Cena na dotaz

Kód: R-7315

Detail produktu

Saponát Rexafoamer

rexafoamer

Koncentrovaný čistící prostředek REXAFOAMER byl vyvinut za účelem odstraňování lokálních skvrn na textilních materiálech a kobercích. Je určen pro použití s adaptérem REXAFOAMER.

Cena na dotaz

Kód: R-7312

Detail produktu