Nezávazné předvedení

Asi neexistuje výrobek, který byste si sami před tím, než jej koupíte, nechtěli sami vyzkoušet a přesvědčit se, že reklama, předcházející tento výrobek je pravdivá či nikoliv. Určitě Vás zajímají technické parametry výrobku, jeho vzhled, dokonalost zpracování, ale hlavně všechny funkce, které má výrobek plnit. Tedy platí, že skutečné vlastnost si musíte ověřit sami. A proto chceme, aby se zákazníci před koupí vysavače RAINBOW dokonale a přesvědčili o jeho technických parametrech na vlastní oči a hlavně v prostředí, které důvěrně znají, tzn. v jejich domácnosti, kde by měl vysavač dlouhou dobu účinně a bezchybně pracovat. Je to také proto, že předvedení vysavače v prodejně nebo v předváděcím středisku přihlížející zákazník nejenom vůbec nevěřil, ale domníval by se, že byl na něm spáchán  podvod – skutečné vlastnosti vysavače RAINBOW jsou udivující. Aby k tomu nedošlo, snažíme se přimět zákazníka před koupí vysavače RAINBOW ke zcela nezávaznému  předvedení vysavače v jeho domácnosti. A jsme přesvědčeni, že prodej dražších výrobků bez jejich dokonalého předvedení je vůči zákazníkovi neseriózní. A jsou to především zákazníci, kteří by měli u podobných výrobků požadovat bezplatné předvedení.

Předvedení v domácnosti umožňuje zákazníkovi samotnému vyzkoušet si výrobek přímo na místě, v domácnosti, kde používán. Zákazník se seznámí s jednoduchou obsluhou vysavače RAINBOW, a bude informován a velmi jednoduché základní údržbě. Za těchto podmínek bude vysavač RAINBOW sloužit k jeho spokojenosti mnoho let. Zákazník sám musí posoudit, zda je výrobek pro něj vhodný a chce jej využívat.

Jednoho dne nastane okamžik, kdy stávající vysavač doslouží a Vy začnete uvažovat o koupi nového. Věnujte zlomek vašeho času k nezávaznému předvedení vysavače RAINBOW, bude to pro začátek vaše jediná investice. I když Vás ani předvedení vysavače nepřesvědčí, určitě oceníte získané poznatky a zkušenosti v případě výběru jiného vysavače a zcela určitě se potom vyvarujete některých zásadních chyb při jeho výběru.

Bezplatné a nezávazné předvedení vysavače RAINBOW můžete objednat na kterémkoliv telefonním čísle, uvedeném na stránce „Kontakty, o nás“. Můžete rovněž použít naši e-mailovou adresu a zaslat nám vaši zprávu. Na základě vašeho požadavku se s Vámi v nejkratší době spojíme a domluvíme s Vámi konkrétní termín předvedení tak, aby Vám naprosto vyhovoval.

Kontaktujte nás kontaktním formulářem nebo telefonicky.

Novinky

Rainbow universální čistící systém

Jestliže uvažujete o koupi nového vysavače, byli bychom rádi, abyste nejprve kontaktovali naše zastoupení a společně můžeme naplánovat schůzku s Vámi k nezávaznému shlédnutí tohoto výrobku ve vaší domácnosti. Před tím, než se definitivně rozhodnete ke koupi nějakého vysavače, poznejte nový typ vysavače - čistící systém RAINBOW, který přináší čistící schopnost a sílu vody!

Více zde

19. 7. 2013

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013