O nás

Působíme na českém trhu od roku 1992, naši obchodní činnost jsme zahájili na základě získané registrace. Aktivity společnosti se od počátku soustředily na maloobchodní dealerskou činnost -  prodej a servis čistících systémů RAINBOW výrobce REXAIR, Inc. USA. Využíváme 70 let zkušeností výrobce vysavače RAINBOW, mateřské společnosti REXAIR, Inc. a vycházíme rovněž z přímé podpory tohoto výrobce. Tato podpora je zaměřena nejen na oblast prodeje výrobků RAINBOW, ale současně i na oblast servisní činnosti. Snažíme se dosáhnout co nejlepších výsledků vycházející z filosofie že zákazník je vždy na prvním místě a z respektu k lidem. To vše vede k úspěšné propagaci a k prodejům výrobků RAINBOW.

Naším cílem je poskytovat produkty a služby nejvyšší kvality a naší prvotní snahou je získat a především udržet širokou škálu zákazníků a vybudovat vzájemně výhodné a dlouhotrvající vztahy. A protože stále vzrůstají počty prodaných výrobků RAINBOW, pak i naše snaha o zkvalitňování postupů i organizace práce dává našim zákazníkům jistotu, že se spojili se správným partnerem.

Vážení zákazníci, chceme neustále naslouchat vašim potřebám a přáním a naše služby vylepšovat. K úspěchu a k jeho naplnění vede dlouhá, nikdy nekončící cesta.

Těšíme se, že se budeme s Vámi na této cestě potkávat...

Novinky

Rainbow universální čistící systém

Jestliže uvažujete o koupi nového vysavače, byli bychom rádi, abyste nejprve kontaktovali naše zastoupení a společně můžeme naplánovat schůzku s Vámi k nezávaznému shlédnutí tohoto výrobku ve vaší domácnosti. Před tím, než se definitivně rozhodnete ke koupi nějakého vysavače, poznejte nový typ vysavače - čistící systém RAINBOW, který přináší čistící schopnost a sílu vody!

Více zde

19. 7. 2013

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme pro Vás nové stránky. Díky našemu eshopu máte možnost objednávat příslušenství a náhradní díly z našeho katalogu přímo z pohodlí vašeho domova.

Více zde

17. 7. 2013