RB e - nádoba na vodu velká

RB e - nádoba na vodu velká
Nádoba naplněná čistou studenou vodou o obsahu 7,56 litru je určena pro velké úklidové práce a výborně se hodí nejen pro samostatné použití ale zejména práci s přídavným zařízením AQUAMATE III pro čištění koberců nebo pevných hladkých ploch s použitím vody a koncentrovaného čistícího prostředku nebo se SQUEEGEE pro čištění pevných hladkých ploch včetně oken. Velký obsah nádoby lze využít i při odsávání většího množství vody.

Cena na dotaz

Kód produktu: R-7895

Nejprodávanější zboží z naší nabídky

Fresh Air

Fresh Air

Fresh Air deodorant je koncentrovaný prostředek, jehož malé množství v nádobě na vodu RAINBOW velmi účinně a hlavně rychle odstraňuje veškeré nežádoucí pachy v domácnosti.Deodorant má zelenou barvu.

Cena na dotaz

Kód: R-7309

Detail produktu

Saponát Aqua Mate

aquamate

Koncentrovaný čistící prostředek AQUAMATE je určen pro použití s přídavným zařízením AQUAMATE při účinném čištění koberců.

Cena na dotaz

Kód: R-7306

Detail produktu

Saponát Clean Floor

Saponát Clean Floor

Koncentrovaný čistící prostředek na pevné povrchy je určen pro použití s přídavným zařízením SQUEEGE při čištění pevných povrchů jako jsou dlažby, kachlíky, linolea, okna apod. Koncentrát má oranžovou barvu.

Cena na dotaz

Kód: R-7315

Detail produktu

Saponát Rexafoamer

rexafoamer

Koncentrovaný čistící prostředek REXAFOAMER byl vyvinut za účelem odstraňování lokálních skvrn na textilních materiálech a kobercích. Je určen pro použití s adaptérem REXAFOAMER.

Cena na dotaz

Kód: R-7312

Detail produktu