RB - nádoba na vodu malá

Nádoba naplněná čistou studenou vodou o obsahu 3,78 litru je určena k ukládání veškerých nečistot, špíny a prachu, které RAINBOW e2 nasaje. Po ukončení úklidu vždy nádobu na vodu sejměte z pohonné jednotky RAINBOW, vyprázdněte, vypláchněte čistou vodou a pokud nebudete v práci s RAINBOW pokračovat, vytřete ji do sucha. Tento postup zabraňuje vytváření nepříjemných pachů, růstu choroboplodných zárodků a baktérií a vytváření sedimentů v nádobě. Až do dalšího použití skladujte nádobu oddělenou od pohonné jednotky.

Cena na dotaz

Kód produktu: R-6854

Nejprodávanější zboží z naší nabídky

Fresh Air

Fresh Air

Fresh Air deodorant je koncentrovaný prostředek, jehož malé množství v nádobě na vodu RAINBOW velmi účinně a hlavně rychle odstraňuje veškeré nežádoucí pachy v domácnosti.Deodorant má zelenou barvu.

Cena na dotaz

Kód: R-7309

Detail produktu

Saponát Aqua Mate

aquamate

Koncentrovaný čistící prostředek AQUAMATE je určen pro použití s přídavným zařízením AQUAMATE při účinném čištění koberců.

Cena na dotaz

Kód: R-7306

Detail produktu

Saponát Clean Floor

Saponát Clean Floor

Koncentrovaný čistící prostředek na pevné povrchy je určen pro použití s přídavným zařízením SQUEEGE při čištění pevných povrchů jako jsou dlažby, kachlíky, linolea, okna apod. Koncentrát má oranžovou barvu.

Cena na dotaz

Kód: R-7315

Detail produktu

Saponát Rexafoamer

rexafoamer

Koncentrovaný čistící prostředek REXAFOAMER byl vyvinut za účelem odstraňování lokálních skvrn na textilních materiálech a kobercích. Je určen pro použití s adaptérem REXAFOAMER.

Cena na dotaz

Kód: R-7312

Detail produktu